Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Wszystko jest pyszne, ale wcześniej sushi się nie rozpadało. Przy ostatnich dwóch zamówieniach nie da się ich nawet wziąć do rąk, wszystko się rozpada

Anna

Sushi były świetne a dla dostawcy dodatkowa gwiazdka!⭐️

Mariia

Wszystko było bardzo ładne i smaczne.

Tetiana

Super

Agnieszka

Powiem tak: wszystkie zamówione sushi zostały podane dokładnie na wyznaczoną godzinę i były świeżutkie.
Za punktualność — 10/10.
Bardzo smaczne, z najświeższych składników, jakby prosto z morskiej głębiny od razu na stół.
Bogata gama smaków.
Świeżość i smak — 10/10.
Dziewczyny za ladą również cieszą oko 🥰 (informacja dla panów 😉).

Oleksandr

Wszystko super!

kasia

🥰

Olena

Wszystko super polecam

Agnieszka

Smacznie,świerzutko i szybciutko

Katarzyna

Super

Serhii

Mało ryby jak na taką cenę , nie było wasabi , niestety 😒

Yana

Idealne sushi 👌

Krzysztof

😉

Natalia

Ostre kawałki plastiku znalezione w sushi

Oliwia

10000% najlepsze sushi w mieście!

Paulina

Bardzo smaczne sushi. Serdecznie polecam

Natalia

Bardzo polecam

Svitlana

Bardzo szybko, pyszne sushi

Olga

Wszystko dobrze i smacznie

Viktoriia

The most delicious sushi I've had in Wroclaw so far!

Nina

Rewelacyjne jak zawsze !

Monika

wszystko było pyszne i szybka dostawa

Oleksandr

Super i znacznie

Łukasz

Już nie pierwszy raz zamawiam. Wg mnie najlepsze w mieście

Olga

jedne z najpyszniejszych sushi i rolek we Wrocławiu, szybka dostawa, polecam

Oleksandr

Długi czas oczekiwania na zamówienie. Sushi pyszne.

Aleksandra

Super 👍

Serhii

Jak zawsze na 5 ":)

Monika

Najlepsze SUSHI, jakie w życiu jadłam !

Agnieszka

Bardzo smaczne jedzenie i bardzo miła obsługa 😊

Serhii

Polecam wszystkim, bardzo smacznie

Lavryshyn

Dziękujemy za najsmaczniejsze sushi we Wrocławiu :)
Takiego asortymentu i ciekawych połączeń smakowych nigdzie indziej nie widzieliśmy :)
I specjalne podziękowania za fajną aplikację, bardzo wygodną i wysokiej jakości :)

Olha

bardzo dobrze

Maksym

top

Vladyslav

Niestety, byłem rozczarowany jakością sushi. Wszystkie kawałki miały różne kształty i rozmiary, co zepsuło ogólne wrażenie. Niektóre były zbyt duże i niechlujnie zrobione, a inne wręcz przeciwnie – tak małe, że przypominały resztki. Sprawia to wrażenie, że danie zostało przygotowane bez należytej uwagi do szczegółów.

yuliia

Завжди смачно 😋

Alina

Super smak 👅

Alina

wszystko super!

kasia

Super

Khort

Szybko i smaczne, gorąco polecam 🤤❤️

Svitlana

Super, dziękuję

Iryna

Super!Polecam❤️

Iryna

Polecam

Yurii

Pierwsze zamówienie,Polecam napewno wrócimy

Barbara

Bardzo dobre 🍱🥰

Valeria

-

Vladyslav

Było smacznie

Svitlana

Great and tasty!

Volodymyr

Jak zawsze wszystko jest bardzo smaczne!

Olga

Ryż jest rozgotowany. Nie jednolite kawałki.
To nie było smaczne 👎🏻👎🏻👎🏻

Viktoriia

Super tasty!

Volodymyr

Jesteście najlepsi))) Powodzenia dla was )))

Nadiia

Dobre jakościowo sushi w dobrej cenie.

TADEUSZ