Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Wszystko jest pyszne, ale wcześniej sushi się nie rozpadało. Przy ostatnich dwóch zamówieniach nie da się ich nawet wziąć do rąk, wszystko się rozpada
Sushi były świetne a dla dostawcy dodatkowa gwiazdka!⭐️
Wszystko było bardzo ładne i smaczne.
Super
Powiem tak: wszystkie zamówione sushi zostały podane dokładnie na wyznaczoną godzinę i były świeżutkie.
Za punktualność — 10/10.
Bardzo smaczne, z najświeższych składników, jakby prosto z morskiej głębiny od razu na stół.
Bogata gama smaków.
Świeżość i smak — 10/10.
Dziewczyny za ladą również cieszą oko 🥰 (informacja dla panów 😉).
Wszystko super!
🥰
Wszystko super polecam
Smacznie,świerzutko i szybciutko
Super
Mało ryby jak na taką cenę , nie było wasabi , niestety 😒
Idealne sushi 👌
😉
Ostre kawałki plastiku znalezione w sushi
10000% najlepsze sushi w mieście!
Bardzo smaczne sushi. Serdecznie polecam
Bardzo polecam
Bardzo szybko, pyszne sushi
Wszystko dobrze i smacznie
The most delicious sushi I've had in Wroclaw so far!
Rewelacyjne jak zawsze !
wszystko było pyszne i szybka dostawa
Super i znacznie
Już nie pierwszy raz zamawiam. Wg mnie najlepsze w mieście
jedne z najpyszniejszych sushi i rolek we Wrocławiu, szybka dostawa, polecam
Długi czas oczekiwania na zamówienie. Sushi pyszne.
Super 👍
Jak zawsze na 5 ":)
Najlepsze SUSHI, jakie w życiu jadłam !
Bardzo smaczne jedzenie i bardzo miła obsługa 😊
Polecam wszystkim, bardzo smacznie
Dziękujemy za najsmaczniejsze sushi we Wrocławiu :)
Takiego asortymentu i ciekawych połączeń smakowych nigdzie indziej nie widzieliśmy :)
I specjalne podziękowania za fajną aplikację, bardzo wygodną i wysokiej jakości :)
bardzo dobrze
top
Niestety, byłem rozczarowany jakością sushi. Wszystkie kawałki miały różne kształty i rozmiary, co zepsuło ogólne wrażenie. Niektóre były zbyt duże i niechlujnie zrobione, a inne wręcz przeciwnie – tak małe, że przypominały resztki. Sprawia to wrażenie, że danie zostało przygotowane bez należytej uwagi do szczegółów.
Завжди смачно 😋
Super smak 👅
wszystko super!
Super
Szybko i smaczne, gorąco polecam 🤤❤️
Super, dziękuję
Super!Polecam❤️
Polecam
Pierwsze zamówienie,Polecam napewno wrócimy
Bardzo dobre 🍱🥰
-
Było smacznie
Great and tasty!
Jak zawsze wszystko jest bardzo smaczne!
Ryż jest rozgotowany. Nie jednolite kawałki.
To nie było smaczne 👎🏻👎🏻👎🏻
Super tasty!
Jesteście najlepsi))) Powodzenia dla was )))
Dobre jakościowo sushi w dobrej cenie.
